Кадровий склад гімназії

Гайсан Алла Омелянівна

директор гімназії,
категорія: вища

Опаєць Надія Василівна

заступник директора з виховної роботи,
вчитель англійської мови,
категорія: перша

Баранюк Ольга Василівна

заступник директора з навчальної роботи
(середня освіта), вчитель біології, природознавства, основ здоров’я
категорія: друга

Лакуста Сніжана Сергіївна

заступник директора з навчальної роботи
(початкова освіта), вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Бобер Людмила Олександрівна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Верстюк Яна Володимирівна

вчитель англійської мови
категорія: спеціаліст

Волкова Ольга Володимирівна

вчитель природознавства, основ здоров’я, біології
категорія: перша

Вудвуд Інна Валеріївна

вчитель англійської мови
категорія: вища

Гнатюк Анастасія Василівна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Гоздо Аліна Степанівна

вчитель англійської мови
категорія: спеціаліст

Давидюк Марія Дмитрівна

вчитель математики
категорія: спеціаліст

Дуган Юліана Василівна

вихователь ГПД

Кармазенюк Аліна Тарасівна

вчитель англійської мови
категорія: друга

Кармазенюк Тетяна Орестівна

вчитель фізичної культури
категорія: спеціаліст

Кінзірська Наталія Вячеславівна

вчитель української мови та літератури
категорія: спеціаліст

Клевчук Андріана Сергіївна

вчитель зарубіжної літератури,
вихователь ГПД
категорія: спеціаліст

Коваль Оксана Ярославівна

вчитель фізики та інформатики
категорія: спеціаліст

Колодрівська Аліна Віталіївна

вчитель англійської мови
категорія: спеціаліст

Константин Марія Миколаївна

вчитель трудового навчання
та християнської етики

категорія: вища

Макарчук Дарія Дмитрівна

вчитель української мови та літератури
категорія: друга

Макеєва Аліна Григорівна

вчитель почтакових класів
категорія: спеціаліст

Мацейків Марія Володимирівна

вчитель математики
категорія: спеціаліст

Манзюк Ілля Михайлович

вчитель фізичної культури,
вихователь ГПД
категорія: спеціаліст

Надвірнянська Юлія Борисівна

вчитель музичного мистецтва,
педагог-організатор
категорія: перша

Николайчук Анна Віталіївна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Олександрюк Катерина Іванівна

вчитель української мови та літератури
категорія: спеціаліст

Панцир Анжела Василівна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Василинчук Людмила Вікторівна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Перепелиця Інна Петрівна

вчитель образотворчого мистецтва
категорія: спеціаліст

Петрова Оксана Іллівна

вчитель української мови та літератури
категорія: спеціаліст

Патраш Любов Анатоліївна

вчитель економіки
категорія: друга

Підлісна Авеліна Валентинівна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Пожидаєва Ольга Романівна

вчитель початкових класів
категорія: спеціаліст

Савицька Катерина Сергіївна

вчитель почтакових класів
категорія: спеціаліст

Стьопкін Андрій Олегович

вчитель історії
категорія: спеціаліст

Тудан Марина Петрівна

вчитель музичного мистецтва
категорія: спеціаліст

Ціпемука Діана Віталіївна

вихователь ГПД